• Kraina radości i uśmiechu - plac zabaw

•     Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 „ Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów. Obszar – „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”.Dofinansowanie otrzymała Gmina Syców.

Utworzono i wyposażono plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Drołtowicach.

Inwestycja obejmowała przygotowanie terenu pod plac zabaw, zakup wyposażenia placu i ławek oraz ogrodzenie terenu.
              Zamontowano: 1 zestaw zabawowy, 2 huśtawki, 3 bujaki sprężynowe, 1 karuzelę tarczową oraz 2 ławki. Miejsce zabaw dzieci został w całości ogrodzony, w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa.
              Realizacja operacji pozwoliła na stworzenie najmłodszym mieszkańcom bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca do zabaw na wolnym powietrzu.