Koszt obiadów:

Dzieci; 10 dni x 5,0=50,00 zł

ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ  W DROŁTOWICACH

Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe nr 38 8890 0001 0936 9744 2009 0002

Dane do wpłaty:

Adresat: Szkoła Podstawowa W Drołtowicach

Tytuł wpłaty: Nazwisko i imię rodzica oraz  imię dziecka, Wpłata za dożywianie za  miesiąc ……

Osoby  niewpłacające  w  terminie  za  obiady  lub  niestosujące  się  do  zasad  określonych   w Regulaminie stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej w Drołtowicach będą  pozbawione  możliwości  stołowania  się  w  szkolnej stołówce.

Nieobecności (powyżej 3 dni)  ucznia  lub  innej  osoby  korzystającej  ze  stołówki  szkolnej  należy  zgłaszać, osobiście lub telefonicznie (62 7851427) u Intendenta, w czasie godzin jego pracy.

Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej  ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.

Wpłacać należy tylko określoną, przez Intendenta kwotę. Bez konsultacji z Intendentem nie należy:

- odliczać samemu opłat za nieobecności;

- zaokrąglać wpłat;

-  robić nadpłat.