***

Od 01.02.2013 r. do 30.06.2015 r. w naszej szkole jest realizowany projekt pt.„Szkoła równych szans”. Projektem zostali objęci  uczniowie na podstawie  przeprowadzonych wcześniej diagnoz  pod kątem zainteresowań  i trudności w nauce.

W tym roku szkolnym odbywają się następujące zajęcia:

-  koło piłki siatkowej – 1 grupa

- koło piłki koszykowej – 1 grupa

-  zajęcia plastyczne –     1 grupa

-  zajęcia logopedyczne– 2 grupy

-  klub filmowy – 2 grupy

-  koło dziennikarskie – 1 grupa

-  koło informatyczne – 1 grupa

-  koło krajoznawczo – turystyczne – 2 grupy

W ramach projektu zostaną również zakupione  pomoce dydaktyczne do zajęć, sprzęt specjalistyczny oraz  materiały biurowe. Uczniowie wyjadą na wycieczki i do kina.