sukcesy gminne
Rok szkolny 2019/2020
I miejsce dla Marty Dudy
w Gminnym Konkursie "Ozdoba świąteczna"
zorganizowanym przez Muzeum Regionalne i CK w Sycowie.
II miejsce dla Wiktorii Harabasz w "XVI Gminnym Konkursie o Regionie".
ROK SZKOLNY 2018/2019
20.03.2019r. - Liceum Ogólnokształcące w Sycowie
Jakub Piras kl. VIII
Laureat
Międzyszkolnego Konkursu "Literatura fantastyczna"
opiekun - Dorota Błach
ROK SZKOLNY 2017/2018
Nagroda dla Igora Żareckiego z kl. IV. za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt: "Syców na kartach historii"
Gratulacje!!!
Sukces uczniów naszej szkoły!
Uczniowie : Marta Duda , Wiktoria Harabasz i Jakub Piras zajęli I miejsce w XV Gminnym Konkursie Wiedzy o Regionie".
Uczeń Igor Żarecki zdobył nagrodę za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Syców na kartach historii".
GRATULACJE !!!
Sukces w Międzygminnym Konkursie "Mistrz Matematyki"!
Jakub Piras z kl. VII - I miejsce
Mateusz Piras z kl. VI - III miejsce ex aequo
GRATULUJEMY!!!
Jakub Piras z kl. VII zajął I miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
GRATULUJEMY!!!
I miejsce
Igor Żarecki kl. 4- Konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową.
Konkurs zorganizowany w Sycowie podczas XI Zlotu Mikołajów.
rok szkolny 2016/2017
Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda” organizowany przez
Koło Łowieckie „Jeleń” w Sycowie.
I miejsce Maria Froń
III miejsce Filip Zima
III m. Szymona Musiała z kl. IV w biegach organizowanych z okazji Dni Sycowa.
Gminne zawody lekkoatletyczne
I m. Ola Szynczewska, kl. VI - pchnięcie kulą
II m. Hubert Łanowy, kl. VI - pchnięcie kulą
II m. Jan Jakubowski - bieg na 300 m
IV m. Kacper Gąsior - rzut piłeczką palantową
V m. Jakub Gańko - rzut piłeczką palantową
III m. Julia Jokiel - bieg na 60 m
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym
Jan, Aleksandra i Magda z kl. VI oraz Mateusz z kl. V wygrali gminne zawody „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”.
Październik 2016r.
Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Sycowie
II miejsce - Kornelia Witek z klasy VI
opiekun - p. A. Kowalczyk
I miejsce dla Marii Froń
Konkurs Plastyczny w ramach V Sycowskich Dni Trzeźwości pod hasłem „Przemoc w Internecie”
28.10.2016
I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Drołtowicach
w Gminnych eliminacjach Szachowych Szkół Podstawowych
Udział brali: Aleksandra Szynczewska, Jakub Piras, Jan Jakubowski, Mateusz Piras.
koniec roku szkolnego 2015/2016
21.03.2016
II miejsce dla Róży Musiał
w Międzyszkolnym Konkursie Na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną.
25.02.2016r
I miejsce
w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Minisiatkówce Młodzieży Szkolnej
trójek chłopców
II miejsce
w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Minisiatkówce Szkolnej
trójek dziewcząt
18.02.2016r
IV miejsce
w Turnieju o Puchar Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr2 w Sycowie
w minisiatkówce w kat."trójek " chłpców
26.01.2016r
VI miejsce
w Turnieju o Puchar Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr1 w Sycowie
w minisiatkówce w kat."trójki" chłpców
listopad
III miejsce w mini piłce koszykowej- dziewczęta
III miejsce w mini piłce koszykowej- chłopcy
październik 2015r.
Olimpiada Wiedzy o Lesie zorganizowana przez Nadleśnictwo Syców
– Nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce dla Jakuba Pirasa
październik 2015r.
Konkurs Plastyczny w ramach IV Sycowskich Dni Trzeźwości pod hasłem „Stop Uzależnieniom” - III miejsce dla Mateusza Lisa
ROK SZKOLNY 2015/2016
Wrzesień
I miejsce- Igora Żareckiego na dystansie 600m.
II miejsce- Mai Wólkiewicz na dystansie 600m.
III miejsce- Artura Walocha na dystansie 600m.
III miejsce w biegach przełajowych- dziewczęta
III miejsce w biegach przełajowych- chłopcy
2014/2015
25.05.2015r
I miejsce
Dawida Podymy
w rzucie piłką palantową
II miejsce
Kacpra Gąsiora
w Rzucie piłką palantową
III miejsce
Jakuba Gańko
w rzucie piłką palantową
III miejsce
Jana Jakubowskiego
w skoku w dal
15.05.2015r
II miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
w biegu z okazji "Dni Sycowa"15.05.2015r
III miejsce
Jakuba Dembskiego
w biegu z okazji "Dni Sycowa"12.05.2015r
I miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
w rzucie piłka palantową
12.05.2015r
I miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
w biegu na 1000m
12.05.2015r
I miejsce
Beaty Ratajczak
w pchnieciu kulą
12.05.2015r
I miejsce
Jakuba Dembskiego
w pchnięciu kulą
12.05.2015r
II miejsce
Hanny Gańko
w pchnięciu kulą
12.05.2015r
III miejsce
Oliwi Lipińskiej
pchniecie kulą
12.052015r
III miejsce
Sary Zajdler
rzut piłka palantową
30.04.2015r
I miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
w biegu na 1000m
30.04.205r
I miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
w rzucie piłka palantową
30.04.2015
II miejsce
Julii Ślusarek
w rzucie piłka palantowa
30.04.2015
II miejsce
Jakuba Dembskiego
w biegu na 60m
30.04.2015
II miejsce
Jakuba Dembskiego
w biegu na 1000m
30.04.2015r
II miejsce
w czwórboju lekkoatletycznym- chłopcy
30.04.2015r
IV miejsce
w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
22 kwietnia 2015r.
II miejsce
dla Julki Słoty
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosna ach to TY"
Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie
31.03.2015
I miejsce
w mini satkówce
"dwójek chłopców"
Jan Jakubowski, Mikołaj Smolis, Igor Malarz,
30.03.2015
II miejsce
w eliminacjach
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym
Beata Ratajczak, Aleksander Jakubowski
opiekun. E. Mencel
05.03.2015
IV miejsce
w Gminnych Igrzyskach Młodzieży
mini siatkówce"czwórek dziewcząt"
Beata Ratajczak, Oliwia Lipińska, Sara Zajdler, Hania Gańko, Julia Ślusarek,
23.02.2015
II i II miejsce
w Turnieju o Puchar Dyrektora
Szkoły Podstawoowej nr 2 w Sycowie
w mini pilce siatkowej "trójek dziewcząt"
Beata Rtajczak, Julia Ślusarek,Oliwia Lipińska, Wiktoria Przygoda, Hania Gańko, Sara Zajdler
02.03.2015
V miejsce
w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
mini siatkówce Trójek "dziewcząt"
Wiktoria Przygoda,Marta Maszyna ,Dominika Klińska
02.03.2015
V miejsce
w Gminnych Igrzyskach Młodzieży
mini siatkówce "trójek " chłopców
Wojciech Musiał, Marcin Smorawski,Dawid Jasicki,Jakub Szymanek
06.02.2015
I miejsce
w zawodach szachowych
Szkół Podstawowych
Julia Ślusarek, Jakub Gracz, Krystian czerniak, Jakub Piras
I miejsce
„Najpiękniejsza choinka”
7 grudnia 2014r
10.12.2014
IV miejsce
w Turnieju z „Mikołajem na Sportowo”
klas I-III
17.11.2014
I miejsce
w mini piłce koszykowej chłopców
17.11.2014
II miejsce
w mini piłce koszykowej dziewcząt
17.09.2014
III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
koniec roku szkolnego 2013/2014
II miejce
dla Kacpra Weszki
w I Gminnym Turnieju PEXESO
III miejsce
dla Julki Słoty
w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim "Przyroda wokół nas"
II miejsce
dla Mateusza Lisa
III, miejsce
dla Leny Dudy
w I Gminnym Konkursie Przyrodniczo-Plastycznym "W świecie zwierząt leśnych"
I miejsce
W Gminnym Czwórboju
Lekkoatletycznym- chłopcy
III miejsce
w Gminnym Czwórboju
Lekkoatletycznym -dziewczęta
III miejsce
w Gminnych Igrzyskach Młodzieży
w mini siatkówce „dwójek” dziewcząt
III miejsce
w Gminnych Igrzyskach Młodzieży
w mini siatkówce „dwójek” chłopców
II miejsce
w eliminacjach gminnych
Ogólnopolskiego Turnieju
„Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”
III miejsce
Aleksandra Jakubowskiego
W Wieloboju lekkoatletycznym
Ferie 2014
V miejsce
Jakuba Warczaka
W Wieloboju lekkoatletycznym
Ferie 2014
VIII miejsce
Jana Jakubowskiego
w wieloboju lekkoatletycznym
Ferie 2014
III miejsce
w turnieju „trójek” siatkarskich
kategoria- dziewczęta
Ferie 2014
IV miejsce
w Turnieju „trójek” siatkarskich
kategoria- chłopcy
Ferie 2014
I miejsce
dla Mateusza Lisa
w Gminnym Konkursie „Szopka bożonarodzeniowa”
3 wyróżnieniaw Gminnym Konkursie Plastycznym „Najładniejszy lub niezwykły urodzinowy prezent dla misia”
II miejsce
w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie
w mini piłce siatkowej "trójek dziewcząt".
V miejsce
w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie
w mini piłce siatkowej "trójek chłopców".
IV miejsce
w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie
w mini piłce siatkowej w kategorii „trójek chłopców”.
III miejsce
w zawodach sportowych pt. ” Z Mikołajem na sportowo”
kategoria klasy I-III
II miejsce
w gminnych zawodach sportowych w mini piłki koszykowej
w kategorii dziewcząt
II miejsce
w gminnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej
w kategorii chłopców
II miejsce
w gminnym turnieju szachowym
szkół podstawowych
w Sycowie
Julia Ślusarek
Jakub Gracz
Krystian Czernik
Łukasz Janik
II miejsce
Julii Ślusarek
w gminnym turnieju szachowym
szkół podstawowych