• Aby założyć konto w e-dzienniku:

• Otworzyć stronę logowania e-dziennika (https://uonetplus.vulcan.net.pl/sycow). Wyświetli się powitalna strona systemu.
          • Kliknąć link „Przywróć dostęp”, a następnie wpisać adres e-mail, który został podany wychowawcy.

• Kliknąć przycisk "Wyślij wiadomość".

• Zapoznać się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie "Podsumowanie operacji".
          • Sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytać wiadomość i kliknąć link podany w treści, aby nadać hasło.
          • W oknie "Aktywacja konta" w polach "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wprowadzić swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Kliknąć przycisk "Ustaw nowe hasło".
          • Wyświetli się strona "Podsumowanie operacji" z komunikatem o zmianie hasła.
          • Od tego momentu można logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.