Dzisiaj ósmoklasiści ukończyli szkołę podstawową. Ich kariera szkolna przebiegała rozmaicie.
Szli w różnym tempie, na różne sposoby. Bywały chwile radosne,ale także te smutne, które zatrze upływający czas. Wybrzmiało wiele miłych słów, podziękowań, nie zabrakło wzruszenia i wylanych łez.
Ważny etap w ich życiu się zakończył .Teraz przed nimi nowa szkoła.Życie będzie stawiało coraz to nowe wyzwania.Z każdym dniem będą wchodzić w świat ludzi dorosłych.
Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów i samorealizacji w szkole ponadpodstawowej.