sukcesy szkolne
Rok szkolny 2018/2019
październik 2018
zDolny Ślązaczek - etap szkolny
z j. polskiego najlepszy wynik uzyskał Jakub Piras
z matematyki najlepszy wynik uzyskał Jakub Piras
z j. angielskiego najlepszy wynik uzyskała Weronika Pietrzak
z j. niemieckiego najlepszy wynik uzyskała Marta Weszka
Rok szkolny 2017/2018
marzec 2018
Mateusz Piras z kl. VI zakwalifikował się do finału VII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.
Gratulujemy!
listopad 2017
Marta Weszka z klasy VII zakwalifikowała się
do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka z j. niemieckiego.
Gratulujemy!
październik 2017
Jakub Piras z klasy VII zakwalifikował się
do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka.
Gratulujemy!
koniec roku szkolnego 2016/2017
Listopad 2016r.
Szkolny Konkurs Recytatorski - kategoria klasy IV - VI
I m. - Maja Guźniczak z klasy V
II m. - Adrianna Dembska z klasy V
III m. - Kaja Koniarska z klasy V
organizatorki - p. A. Wojtasik i p. D. Błach
26.10.2016r.
Jakub Piras zakwalifikował się do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka.
Gratulujemy!!!
10.09.2016r.
Konkurs "Jaka to rasa psa?"
I m. - Marta Duda
II m. - Amelka Rosiak
III m. - Maja Wólkiewicz
Konkurs wiedzy o lesie
I m. - Magda Weszka
II m. - Maja Sitek
III m. - Ada Dembska
Konkurs plastyczny o zwierzętach
I m. - Tosia Rosiak
II m. - Wikoria Harabasz
III m. - Julka Piasecka
rok szkolny 2014/2015
Mateusz Piras z kl. IV
uzyskał najlepszy wynik w eliminacjach szkolnych
Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.
rok szkolny 2013/2014
POWIATOWEY KONKURS DYKTANDA Z J.NIEMIECKIEGO-ETAP SZKOLNY
I MIEJSCE - MAKSYMILIAN SŁOTA
II MIEJSCE- KRYSTIAN CZERNIAK
Krystian Czerniak i Jakub Piras
będą reprezentować naszą szkołę
w eliminacjach Turnieju wiedzy pożarniczej
Julka Ślusarek i Krystian Czerniak wygrali Szkolny Konkurs Sudoku
i zakwalifikowali się do etapu powiatowego.
rok szkolny 2012/2013
Szkolny Konkurs Wiedzy "Omnibus" dla klas I-III
I miejsce - klasa I Julia Słota
I miejsce - klasa II Adrianna Dembska
I miejsce - klasa III Jakub Piras
Konkurs "Najsympatyczniejszy Uczeń Szkoły"
Adrian Budzowski zosatał wybrany jako najsympatyczniejszy uczeń w klasach I-III
Natalia Zajdler i Michał Jasicki- najsympatyczniejsi w kategorii klas IV-VI
Gratulujemy!
W Szkolnym Turnieju Matematycznym
I miejsce zajęła Natalia Zajdler
II miejsce zajęli Krystian Czerniak i Maksymilian Słota.
GRATULUJEMY!!!
Etap szkolny "Olimpiady Wiedzy o Lesie"
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Wojciech Musiał
Maksymilian Słota
Aleksandra Mieszała
Krystian Czerniak
Beata Ratajczak
I miejsce
dla Julki Słoty
II miejsce
dla Leny Dudy
III miejsce
dla Dominiki Nawrot
w Szkolnym Konkursie Recytatorskim
I miejsce
Michała Jasickiego
w eliminacjach szkolnych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom”
II miejsce
Krystiana Czerniaka
w eliminacjach szkolnych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom”
III miejsce
Jakuba Warczaka
w eliminacjach szkolnych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom”
IV miejsce
Natalii Zajdler
w eliminacjach szkolnych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom”
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
WIKTORIA WÓLKIEWICZ - WYRÓŻNIENIE
POWIATOWE DYKTANDO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
etap szkolny
Maksymilian Słota- I miejsce