Na godzinie wychowawczej uczniowie kl. 6 wybrali się na spacer do parku w Drołtowicach oraz korzystali z plenerowej siłowni.
Archiwum Aktualności
Aktywność fizyczna
- 3
Świetlica szkolna - prace dzieci.
Informatyka klasa IV - Autoportret program graficzny Paint.
- 10
Plastyka w klasie IV. Forma przestrzenna.
- 1
Dzień Drzewa.Klasa II.
Nowa galeria Dzień Drzewa.Klasa II. została dodana do albumu fotograficznego
Ogólnoświatowy Dzień Drzewa
10 października obchodzimy Ogólnoświatowy Dzień Drzewa.
Uczniowie wykonali prace plastyczne z liści i dowiedzieli się jak ważną rolę w naszym życiu pełnią drzewa.
17
Wyjazd klasy I , II, III do Wrocławia na film pt.Psi Patrol.
W czwartek uczniowie z klasy I, II i III wybrali się na wycieczkę do kina na seans pt. "Psi Patrol". Jest to film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu. Nasi uczniowie przenieśli się wraz z ekipą Psiego Patrolu do Miasta Przygód. Film był świetną rozrywką dla naszych uczniów.
19
Jesienne zajęcia artystyczne w klasie 3
Wydzierane słoneczniki udekorowały naszą salę.
W III klasie Chłopcy też obchodzili swoje święto :-)
- 7
W III klasie Chłopcy też obchodzili swoje święto :-)
Dzień Tabliczki Mnożenia :-)
Dzień Tabliczki Mnożenia :-) też mamy MISTRZÓW
Dzień Zwierząt klasa 3 obchodziła w bibliotece
- 1
Dzień Zwierząt klasa 3 obchodziła w bibliotece
Dzień Głośnego Czytania w klasie IV.
- 1
Dziś w klasie IV odbył się Dzień Głośnego Czytania. Pani Agnieszka Pawelec przeczytała dzieciom fragment z Ksiązki pt" Akademia Pana Kleksa". Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.
Wyróżnione prace w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ziemia - nasza Planeta"
Samorząd Uczniowski z okazji Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata zorganizował konkurs związany z tematyką akcji. Oto wyróżnione prace.
Udział klasy II w projekcie BohaterON. Spektakl teatru lalek -Niebajka o Powstaniu Warszawskim.
Zajęcia artystyczne w klasie II. Moje zwierzątko.
- 3
Orientuj się - bieg na orientację - Las Strachociński we Wrocławiu.
- 2
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dniu 5.10.2021r w Mistrzostwach "Orientuj się w Aglomeracji" - biegu na orientację, który odbył się w Lesie Strachocińskim we Wrocławiu. Amelia, Zuza, Jakub, Sebastian startowali w kategorii K-8 i M-8. W zawodach uczestniczyło około 500 osób. Nasza reprezentacja spisała się super zajmując miejsca 10 i 11 w swoich kategoriach. Atmosfera zawodów i pogoda rewelacyjna.
Akcja charytatywna - Fundacja "Gdy liczy się czas"
Technika klasa V Jesienny obrazek.
Eksperci Tabliczki Mnożenia
GRATULUJEMY!
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
W naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wszyscy mieli okazję napisać egzamin na Eksperta Tabliczki Mnożenia, a uczniowie - egzaminatorzy sprawdzali prace oraz przepytywali nauczycieli i uczniów ze znajomości tabliczki mnożenia.
25
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie